O nás šípky-obchod.sk

Prevádzka E-Shopu bez obmedzenia.

Predajňa otvorená len pre výdaj objednaného tovaru a zásielok zo Zásilkovna a PPL.

Prosíme zákazníkov, aby svoje objednávky platili bezhotovostne, najlepšie kartou alebo prevodom priamo u dodávateľa. Kuriérske služby postupne zamedzujú platbe za dobierku v hotovosti z bezpečnostných dôvodov, kvôli šíreniu koronavírusy.

Ďakujeme za pochopenie.

 

AKCIA: Zľava 10% na všetko.

Zľava je platná od 19. 3. 2020 do 30. 4. 2020. Zľava bude automaticky uplatnená na každú objednávku v tomto období.

 

Zaoberáme sa predajom šípkového tovaru už od roku 2007. Od začiatku prevádzkujeme kamennú predajňu v Ostrave.

Našou prvotnou snahou je mať všetok tovar skladom a tým skrátiť dodacie lehoty na minimum. Väčšinu objednávok vybavujeme do 2 dní, to znamená, že jeden deň si tovar objednáte a druhý deň ho máte doma.

Ďalšou veľkou výhodou našej predajne je, že si môžete všetok tovar u nás vyskúšať. Ideálny spôsob nákupu šípok je navštíviť našu kamennú predajňu a zahádzať si s viacerými druhmi šípok a nájsť také, ktoré vám budú vyhovovať, a potom si ich doladiť aj doplnkovým sortimentom priamo v našej predajni.

Pre kupujúcich s väčšej vzdialenosti ponúkame možostí si zakúpiť viac druhov šípok, doma si ich v pokoji vyskúšať, ponechať si tie, ktoré Vám budú najviac vyhovovať a zvyšné nám zaslať späť.

Snažíme sa neustále dopĺňať tovar novinkami od takmer všetkých výrobcov a držíme krok so svetovými trendmi v hraní šípok. Vývoj ide veľmi rýchlo dopredu a výrobcovia stále prichádzajú na trh s novými rafinovanejšími tvarmi a povrchmi šípok. Aj preto vzhľadom na rýchly vývoj technológii spúšťame tento nový e-shop, ktorý by mal spĺňať všetky predpoklady moderného webu. Naproti starému e-shopu umožňuje vykonávať objednávky aj z mobilných zariadení. Všetok sortiment, ceny tovarov aj dopravy zostávajú rovnaké ako v starom e-shopu. Veríme, že Vás nové prostredie osloví a že budete s našimi službami aj naďalej spokojní.

OTVÁRACIE HODINY

Otvorené:

Po - Čt: 8:00 - 17:00
Pátek  : 8.00 - 16:00

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info