Winmau sisalový terč Blade 5 dual core

Winmau sisalový terč Blade 5 dual core

Hodnotenie produktu: 4.93/5 (14x)

Vaše hodnotenie:

Najnovšie terč od svetovej značky Winmau Blade 5. Opäť nové prevedenie drôtov. Drôty sú o niečo mále užšie a novinkou je menší uhol nábehových hrán, tentoraz sú pod uhlom 60 stupňov. Tento nový terč Blade 5 má aretačné skrutky pre pevnejšie zafixovanie terča na stenu. Terč má nepatrne väčšiu plochu v Double (9 mm2) a Triple (6 mm2).

66,4 € s DPH

79,6 € s DPH Zľava 13,2 €

Import kód: 20161245

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Winmau

Sisalový terč Blade 5 Dual Core je absolútnou novinkou firmy Winmau.
Technológia tohto terča je prepracovanejšie a dokonalejšie. Terč sa vyznačuje vysokou odolnosťou a patrí medzi najkvalitnejšie sisalové terče na trhu.
Plocha pre dopad šípky sa zvýšila o 14% vďaka zúženie drôtov. Drôty sú prispôsobené tak, aby šípka lepšie kĺzala do poľa, majú uhol 60 ° .
Rozdíl medzi terči Blade a Blade Dual Core je na prvý pohľad v hladkej pohľadovej ploche, ktorá neobsahuje charakteristické ryhy, čiže mapy. Konštrukčne terč obsahuje viac vrstiev, vonkajšia ktorá je mäkšia a tým lepšie zachytí šípku, ktorá sa zabodne do terča a nevypadne.
Sisalový terč Blade 5 Dual Core má Rota Lock System, čo je systém troch ozubených koliesok na zadnej strane terča, vďaka ktorým uchytíte terč pevne a bez pretáčaniu na akúkoľvek zeď.
Sisalový terč je vyrobený zo štetín rastliny agávy sisalana, rastliny rastúce v Mexiku a Afrike, používané na výrobu lán a povrazov. Dlhé tenké vlákna tejto rastliny sa stočia do tzv. Koláčov (biscuits), pokladajú sa do oválnej formy a zlisujú sa. Potom sa brúsi a farbí. Tieto terče sú kvalitné a predovšetkým trvanlivé. Tento terč je vyrobený v Keni.
Součástí balenia je terč, oceľový záves a aretačné šrouby. Šipky nie sú súčasťou balenia.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info