Target dres RVB BARNEY ARMY 2019

Target dres RVB BARNEY ARMY 2019

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Oficiálne tričko RVB BARNEY ARMY 2019

41,2 € s DPH

49,5 € s DPH Zľava 8,2 €

Import kód: 74150590

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Target

Autentická šipkařská košele roku 2019, ktorá bola špeciálne navrhnutá pre 5-násobného majstra sveta Raymond Van Barneveld (RVB).

Toto starostlivo upravené oblečenie "Barney Army" bolo navrhnuté v oranžových maskovacích farbách a je oslavou neuveriteľné cesty Raymonda, ktorý takto ďakuje jeho fanúšikom - "Barney Army".

Na zadnej strane trička sa nachádza logo "Barney Army" a citácie Barneyho o jeho najväčší inšpiráciu v šípkach - o jeho fanúšikoch.

Z grafického kamuflážního dizajnu sa dozviete roky majstrovských vyhraných trofejí, ktoré RVB na svojej ceste doteraz získal. Rovnako ako 5 hviezd, ktoré odrážajú jeho 5 svetových titulov. Na prednej strane košele sa v kamufláži objavuje silueta ikonického Barneyho (ruka).

Tričko je vyrobené s intuitívnym ventilačným systémom, ktorý vám zaistí pohodlie, keď je to najdôležitejšie. Vyrobené z vysoko kvalitnej tkaniny z mikrovlákna, ktorá bola špeciálne navrhnutá tak, aby odvádzala pot od tela a pohybovala sa na povrchu tkaniny, kde sa odparuje a pomáha vám zostať v suchu.

Balenie obsahuje: tričko 1ks.

Materiál: 100% polyester (mikrovlákno).

Nový komentár

* (Povinné)

OTVÁRACIE HODINY

Otvorené:

Po - Čt: 8:00 - 17:00
Pátek  : 8.00 - 16:00

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info