Naše služby šípky-obchod.sk

!!! Novinka !!! ZÁSILKOVNA.SK

Od 20.6.2017 ponúkame možnosť doručenia na niektoré s výdajných miest spoločnosti ZÁSILKOVNA.SK (zoznam výdajných miest) kde je dopravné vrátane DPH a dobierky iba 4,- EUR, pri platbe bankovým príkazom, alebo cez platobnou bránu GoPay iba 3,40,-EUR. Pri objednávke nad 142,-EUR takisto doprava zadarmo.

Okrem prevádzkovania e-shopu a kamenné predajne ponúkame niekoľko nadštandardných služieb.

Veľkou výhodou nášho kamenného obchodu je možnosť si všetky šípky vyskúšať. Môžete si na našej predajni zahádzať s veľkým množstvom rôznych druhov šípok, ktoré máme na sklade. Je to najlepší spôsob, ako si vybrať šípky, pretože každý hráč je individualita a potrebuje iné šípky. Jedná sa o rôznu gramáž, tvar, povrch či materiál. Jedine vyskúšaním si zakúpite tie správne šípky, ktoré Vám pomôžu podávať tie najlepšie výkony.

Ak ste z väčšej vzdialenosti a máte to ďaleko do Ostravy, kde sa naša kamenná predajňa nachádza, ponúkame druhú zaujímavú možnosť. Objednajte si viac druh šípok o ktorých si myslíte, že Vám budú vyhovovať, doma si ich v pokoji vyskúšajte, tie ktoré Vám budú vyhovovať si ponechajte a zvyšné nám pošlite späť.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info